Transport chorych


transpot chorych

W firmie EURO MED świadczymy prywatny transport medyczny. Naszą flotę stanowią pojazdy zabudowane zgodnie z normą EN 1789 i wyposażone zgodnie z wymogami NFZ. Ambulanse posiadają również udogodnienia poprawiające komfort podczas przewozu osób chorych i niepełnosprawnych (klimatyzacja, unieruchomienia, laweta pneumatyczna itp.). Transport sanitarny realizujemy w ramach zleceń stałych, jak i jednorazowych od osób prywatnych, firm, organizacji, a także publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej. Jesteśmy przygotowani do przewozu pacjentów na terenie całej Europy, jak również Tunezji, Egiptu czy Stanów Zjednoczonych.

O każdej porze

Prywatny transport medyczny w EURO MED realizujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W sytuacji, gdy stan zdrowia pacjenta jest poważny, udostępniamy karetkę specjalistyczną z lekarzem i dwoma ratownikami medycznymi. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w sprzęt oraz leki niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas przewozu chorego. Zespoły wyjazdowe tworzą wyłącznie osoby z wykształceniem medycznym.

Wybierz prywatny transport chorych, jeżeli:

  • istnieje konieczność przewiezienia pacjenta do innej placówki medycznej na terenie kraju,
  • trzeba przewieźć pacjenta z domu do placówki medycznej,
  • pacjent uległ wypadkowi za granicą i nie może podróżować zwykłym środkiem lokomocji, a trzeba sprowadzić go do kraju,
  • pacjent wypisał się z placówki medycznej „na własne żądanie”.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w temacie przewozu chorych, zapraszamy do kontaktu z EURO MED. Pomagamy w dopełnieniu formalności.