Transport medyczny


Choroba lub wypadek może spotkać każdego z nas. Gdy spotykamy się z niedyspozycją kogoś bliskiego musimy zrobić wszystko, aby zapewnić mu okoliczności sprzyjające leczeniu. Dlatego też oferta firmy EURO MED Maciej Mrozowski obejmuje profesjonalny transport sanitarny.

Oferujemy Państwu prywatny transport medyczny w komfortowych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych ambulansów o zróżnicowanym standardzie, od karetek transportowych typu medivan, aż po ambulanse "S". Te ostatnie wyposażone są w sprzęt reanimacyjny, a na pokładzie z chorym podróżują lekarz, ratownik medyczny oraz kierowca-ratownik medyczny. Posiadamy karetki z pneumatyczną lawetą, czyli tak zwanym "pływającym łóżkiem". To zdecydowanie podnosi komfort jazdy u pacjentów leżących.

Ceny naszych usług zależą od kilku czynników, w tym m.in.

  • składu osobowego odpowiadającego za realizację zlecenia,
  • rodzaju i wyposażenia pojazdu,
  • liczby km i czasu niezbędnego do realizacji zlecenia.

Usługi transportu sanitarnego realizujemy zarówno dla:

transport medyczny
  • osób prywatnych,

jak również:

  • szpitali,
  • przychodni,
  • domów opieki,
  • firm ubezpieczeniowych,
  • oraz innych podmiotów.

Na całym świecie

Mamy doświadczenie w transporcie sanitarnym pacjentów do oraz z krajów europejskich, między innymi Włoch, Niemiec, Austrii, Czech, Francji, Rosji czy Grecji, jak i spoza Starego Kontynentu – Egiptu, Stanów Zjednoczonych, Tunezji. Oczywiście mamy również wieloletnią praktykę w przewozach krajowych. Przypominamy i polecamy Państwu wykupienie polisy turystycznej przed wyjazdem na zagraniczne wczasy. Nawet krótki pobyt w szpitalu w niektórych krajach może skończyć się rachunkiem o wysokości kilku tysięcy euro. Wybierzcie ubezpieczenie, które pokryje koszty ewentualnego leczenia i powrotu do kraju. Wypadki podczas zagranicznych wojaży naprawdę nie należą do rzadkości.

wyposażenie auta do transportu medycznego

Gwarantujemy Państwu, że transport chorych będzie przebiegać w komfortowych warunkach. Dbamy o odpowiednie wyposażenie pojazdów, a także o opiekę specjalistów na czas przewozu. Zachęcamy już dziś do rozpoczęcia współpracy z E.U.R.O. Med.

Skontaktuj się z nami w celu wyceny usługi. Nasi pracownicy wypełnią wszelkie niezbędne dokumenty związane z przewozem, co ułatwi Państwu dochodzenie zwrotu finansowego za przewóz chorego z polisy, fundacji itp.