zabezpieczanie imprez

Zabezpieczenie imprez


Zajmujemy się zabezpieczaniem medycznym różnego rodzaju imprez, w tym między innymi zawodów sportowych, festynów, pielgrzymek czy spotkań integracyjnych.

Realizujemy nasze usługi korzystając z nowoczesnych ambulansów, patroli pieszych, a także punktów medycznych. Nasza oferta dostosowana jest za każdym razem do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Zapewnij opiekę medyczną

zabezpieczenie medyczne imprez

Ustawa "O bezpieczeństwie imprez masowych" (Dz.U.Nr 106 poz. 680 z 1998r z późniejszymi zmianami) stanowi, że organizator wydarzenia jest zobowiązany zapewnić opiekę medyczną, gdy liczba uczestników przekracza 1000 osób na wolnym powietrzu lub 300 osób w obiekcie zamkniętym. Oferujemy zabezpieczenie zgodne z wymaganiami rozporządzenia Ministra Zdrowia, to jest odpowiednio przygotowane zespoły wyjazdowe, patrole ratownicze oraz punkty pomocy medycznej. Dyżurujemy w jednolitych, widocznych strojach i posługujemy się systemami łączności, które ułatwiają nam opanowanie sytuacji nawet w trudnych warunkach.

Nasze wsparcie

W przypadku braku wiedzy Organizatora proponujemy wsparcie logistyczne w obszarze określenia rzeczywistego zapotrzebowania na zabezpieczenie medyczne imprezy.

Wiedza i doświadczenie

Mamy doświadczenie w zabezpieczaniu różnego rodzaju imprez, w tym m.in. zawodów pożarniczych, motocrossowych czy karate, a także treningów Rajdu Orlen i finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.